Ratko
Скопје, Република Северна Македонија

Последни огласи од продавачот

премиум
iPhone 11 Pro 256GB Space Grey
пред 1 месец
750 €
iPhone 11 Pro 256GB Space Grey
Телефонот е беспрекорно сочуван, стар околу година, комплет пакување со полнач, кабел и некористени слушалки. Со телефонот доаѓа и гратис кожна маска црвена со која беше користен до пред месец дена и нова силиконска плава маска и заштитно стакло купени пред месец дена (а користени само две недели) по цена од 5000 денар...
Скопје/ пред 1 месец/ 93 прегледи
Скопје
750 €
Ratko