Ana
Скопје, Република Северна Македонија

Последни огласи од продавачот

Kingston ValueRAM 8GB 2133MHz DDR4
пред 3 месеци
1,500 МКД
Kingston ValueRAM 8GB 2133MHz DDR4
Користен 2 год во одлична состојба Kingston ValueRAM 8GB 2133MHz DDR4 Non-ECC CL15 DIMM 1Rx8 Desktop Memory (KVR21N15S8/8)
Скопје/ пред 3 месеци
Скопје • пред 3 месеци
1,500 МКД
Ana