Dragan Trajkovski
Скопје, Република Северна Македонија

Последни огласи од продавачот

Audio-Technica ATH-M50X
пред 5 месеци
9,000 МКД
Audio-Technica ATH-M50X
Аudio-Technica ATH-M50X Professional Studio Monitor Headphones Број 1 професионални студиски слушалки во свет. Се продаваат со фул пакување како на сликата.
Скопје/ пред 5 месеци
Скопје • пред 5 месеци
9,000 МКД
Dragan Trajkovski
Acer Aspire E 15 Start
пред 5 месеци
8,500 МКД
Acer Aspire E 15 Start
Во одлична состојба, многу малце користен. Specs: Intel® Celeron® Processor N2840 Intel® HD Graphics 2GB DDR3 Memory 500 GB HDD
Скопје/ пред 5 месеци
Скопје • пред 5 месеци
8,500 МКД
Dragan Trajkovski
Gaming Laptop ASUS ROG GU502GW-AH76 Zephyrus M
пред 5 месеци
65,000 МКД
Gaming Laptop ASUS ROG GU502GW-AH76 Zephyrus M
Во одлична состојба. Specs: CPU: 2.6GHz Intel Core i7-10750H Graphics: Nvidia GeForce GTX 2070 Max Q RAM: 16GB DDR4 (3,200MHz) Screen: 15.6-inch Full HD (1,920 x 1,080) IPS, 240Hz. Storage: 1TB SSD (PCIe) Без јавување, контакт по email, порака, sms, viber, whatsapp.
Скопје/ пред 5 месеци
Скопје • пред 5 месеци
65,000 МКД
Dragan Trajkovski
Google Pixel Buds 2
пред 5 месеци
180 €
Google Pixel Buds 2
Нарачани од US (не се продаваат во регионот), користени неколку недели со фул пакување и неупотребени ear tips во 3 различни големини. Практично како нови. Работат на сите мобилни уреди или лаптопи. Вграден Google Assistant на самите слушалки. Без јавување, контакт по email, порака, sms, viber, whatsapp.
Скопје/ пред 5 месеци
Скопје • пред 5 месеци
180 €
Dragan Trajkovski
Држач за лаптоп/таблет.
пред 5 месеци
1,000 МКД
Држач за лаптоп/таблет.
Во одлична состојба, купено од US, одличен квалитет. Без јавување, контакт по email, порака, sms, viber, whatsapp.
Скопје/ пред 5 месеци
Скопје • пред 5 месеци
1,000 МКД
Dragan Trajkovski
Мини компјутер Raspberry Pi 2 - CanaKit
пред 5 месеци
1,500 МКД
Мини компјутер Raspberry Pi 2 - CanaKit
Во одлича состојба како ново, фул пакување. Без јавување, контакт по email, порака, sms, viber, whatsapp.
Скопје/ пред 5 месеци
Скопје • пред 5 месеци
1,500 МКД
Dragan Trajkovski
Дрон DJI Ryze Tello
пред 5 месеци
5,000 МКД
Дрон DJI Ryze Tello
Во одлична состојба Лета до висина од 30м Одличен за почетници. Се контролира преку апликација од телефон. Линк до видео од снимка од дронот https://youtu.be/u7UWTN0l_XI Без јавување, контакт по email, порака, sms, viber, whatsapp.
Скопје/ пред 5 месеци
Скопје • пред 5 месеци
5,000 МКД
Dragan Trajkovski
Blue Yeti USB Microphone
пред 5 месеци
7,500 МКД
Blue Yeti USB Microphone
Во одлична состојба, купен од US докажано најдобар USB микрофон на пазарот. Се продава со фул пакување, pop filter, и boom arm. Линк до држачот. https://www.amazon.com/gp/product/B07Q6W8TQ9/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1
Скопје/ пред 5 месеци
Скопје • пред 5 месеци
7,500 МКД
Dragan Trajkovski
2 Xbox Wireless Controller со charging station.
пред 5 месеци
5,000 МКД
2 Xbox Wireless Controller со charging station.
Во одлична состојба, фул пакување. Може да се користат на Xbox или било кој Windows компјутер или лаптоп со кабел или bluetooth. Вклучен е и charging station Без јавување, контакт по email, порака, sms, viber, whatsapp.
Скопје/ пред 5 месеци
Скопје • пред 5 месеци
5,000 МКД
Dragan Trajkovski
ASUS ROG Scabbard Extended Gaming Mouse Pad.
пред 5 месеци
2,000 МКД
ASUS ROG Scabbard Extended Gaming Mouse Pad.
Во одлична состојба, купен од US,не се продава во МК. https://rog.asus.com/mice-mouse-pads/mouse-pads/rog-scabbard-model/ Контакт по email, порака, sms, viber, whatsapp.
Скопје/ пред 5 месеци
Скопје • пред 5 месеци
2,000 МКД
Dragan Trajkovski
Gaming mouse ASUS ROG Gladius II Wireless RGB
пред 5 месеци
3,500 МКД
Gaming mouse ASUS ROG Gladius II Wireless RGB
Во одлична состојба, доаѓа со full пакување како што е купен. Може да се користи со кабел, wireless преку УСБ адаптер или bluetooth. Full aura sync
Скопје/ пред 5 месеци
Скопје • пред 5 месеци
3,500 МКД
Dragan Trajkovski
32 inch 4К BenQ монитор HDR 10
пред 5 месеци
18,000 МКД
32 inch 4К BenQ монитор HDR 10
 Купен во Септември од Анхоч, сеуште под гаранција. Во одлична состојба, се продава поради заминување во странство. https://www.anhoch.com/product/599869838/monitor-32-ew3270ue-benq-va-led-3840x2160-4k-uhd-hdmidp-usb-c-speakers Контакт по email, порака, sms, viber, whatsapp.
Скопје/ пред 5 месеци
Скопје • пред 5 месеци
18,000 МКД
Dragan Trajkovski