Mi-Tech
Скопје, Република Северна Македонија
Вршиме сервис и форматирање на десктоп,лаптоп компјутери,чистење и подмачкување на вентилатори,промена на термална пастана процесор и графика,поправка на матични плочи од лаптоп и десктоп компјутери,поправка на секаков вид на електронски уреди,БРЗО,КВАЛИТЕТНО и КОРЕКТНО Јавете или пишете на вибер 076692883 - НАС НИ Е ВАЖЕН КВАЛИТЕТОТ А НЕ КВАНТИТЕТОТ. - ЗАДОВОЛНИТЕ КЛИЕНТИ СЕ НАШИОТ НАЈГОЛЕМ УСПЕХ

Последни огласи од продавачот

HTC DESIRE 310 прв газда
пред 3 недели
По договор
HTC DESIRE 310 прв газда
Се продава HTC Desire 310 многу зачуван со стакло фолија од прв ден,купен од Австралија отклучен работи на сите мрежи Цената е фиксна Достава низ цела Македонија по Нова Пошта,транспортот е на ваш трошок 100-150 денари Спецификации: OS: Android 4.2.2 (Jelly Bean), Sense UI 5.1 Chipset: Mediatek MT6582M (28 nm) CPU: Qua...
Скопје/ пред 3 недели/ 26 прегледи
Скопје
По договор
Mi-Tech
Samsung S5 NEO G903F
пред 3 недели
3,500 МКД
Samsung S5 NEO G903F
Продавам целосно исправен S5 NEO со оригинална амбалажа,полнач и две заштитни маски. Има мали козметички гребаници на лајсната инаку работи беспрекорно. Цената е фиксна
Скопје/ пред 3 недели/ 37 прегледи
Скопје
3,500 МКД
Mi-Tech
Лаптоп MSI i3 15.6" одличен лаптоп за онлајн настава
пред 3 недели
6,500 МКД
Лаптоп MSI i3 15.6" одличен лаптоп за онлајн настава
Продавам MSI CR623 i3 15.6" со две графички,со оригинален адаптер,батеријата не работи.Инсталиран е Windows 10 x64 so Office 2016 ,драјвери и основни програми,има инсталирано Microsoft Teams спремен е за за онлајн настава Сликите се од лаптопот Цената не е фиксна Може да се види и проба секој ден по 17 часот Спецификац...
Скопје/ пред 3 недели/ 112 прегледи
Скопје
6,500 МКД
Mi-Tech
SONY VAIO одличен лаптоп за онлајн настава
пред 3 недели
6,500 МКД
SONY VAIO одличен лаптоп за онлајн настава
Продавам Sony Vaio VPCEE25FX со оригинален адаптер,батерија држи отприлика 1 час. Инсталиран е Windows 10 x64 so Office 2016 ,драјвери и основни програми, има инсталирано Microsoft Teams спремен е за за онлајн настава Сликите се од лаптопот Цената не фиксна Може да се види и проба секој ден по 17 часот Спецификации: Ек...
Скопје/ пред 3 недели/ 53 прегледи
Скопје
6,500 МКД
Mi-Tech
премиум
A1 Alpha 20 нов со 3 години гаранција!
пред 3 недели
7,500 МКД
A1 Alpha 20 нов со 3 години гаранција!
Продавам нов некористен телефон A1 Alpha 20 со 3 години гаранција. Купен на 20.01.2021 од A1. Телефонот има одлични перформанси, 4GB RAM со 128GB меморија, octa core процесор, 48mp тројна камера. Цената e фиксна
Скопје/ пред 3 недели/ 46 прегледи
Скопје
7,500 МКД
Mi-Tech