A1 Alpha 20 нов со 3 години гаранција!

Мобилни телефони Скопје пред 3 недели

Опис

Продавам нов некористен телефон A1 Alpha 20 со 3 години гаранција. Купен на 20.01.2021 од A1. Телефонот има одлични перформанси, 4GB RAM со 128GB меморија, octa core процесор, 48mp тројна камера.
Цената e фиксна
7,500 МКД
Премиум
Ново
Се продава

Скопје Кисела Вода

Информации за продавач

Mi-Tech
Mi-Tech пред 3 недели
Mi-Tech
Скопје
Регистриран пред 3 недели
Вршиме сервис и форматирање на десктоп,лаптоп компјутери,чистење и подмачкување на вентилатори,промена на термална пастана процесор и графика,поправка на матични плочи од лаптоп и десктоп компјутери,поправка на секаков вид на електронски уреди,БРЗО,КВАЛИТЕТНО и КОРЕКТНО Јавете или пишете на вибер 076692883 - НАС НИ Е ВАЖЕН КВАЛИТЕТОТ А НЕ КВАНТИТЕТОТ. - ЗАДОВОЛНИТЕ КЛИЕНТИ СЕ НАШИОТ НАЈГОЛЕМ УСПЕХ