Најнови огласи

Дрон DJI Ryze Tello
пред 2 недели
5,000 МКД
Дрон DJI Ryze Tello
Во одлична состојба Лета до висина од 30м Одличен за почетници. Се контролира преку апликација од телефон. Линк до видео од снимка од дронот https://youtu.be/u7UWTN0l_XI Без јавување, контакт по email, порака, sms, viber, whatsapp.
Скопје/ пред 2 недели
Скопје • пред 2 недели
5,000 МКД
Dragan Trajkovski
Mонитор 21.5" LED BenQ G2222HDL FHD 60Hz
пред 1 ден
1,800 МКД
Mонитор 21.5" LED BenQ G2222HDL FHD 60Hz
Продавам монитор LED BenQ G2222HDL FHD 60Hz во одлична состојба. Екран 21.5" LED 1920x1080 60hz Конектори 1xDVI-D (вклучува адаптер за HDMI) 1xVGA Детални спецификации https://www.cnet.com/products/benq-g2222hdl-led-monitor-21-5-series/
/ пред 1 ден
пред 1 ден
1,800 МКД
Dan
Blue Yeti USB Microphone
пред 2 недели
7,500 МКД
Blue Yeti USB Microphone
Во одлична состојба, купен од US докажано најдобар USB микрофон на пазарот. Се продава со фул пакување, pop filter, и boom arm. Линк до држачот. https://www.amazon.com/gp/product/B07Q6W8TQ9/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1
Скопје/ пред 2 недели
Скопје • пред 2 недели
7,500 МКД
Dragan Trajkovski
PSU Titan 600W 80+ Bronze
пред 2 недели
4,500 МКД
PSU Titan 600W 80+ Bronze
Се продава ново, некористено напајање 600w, 4.500мкд ФИКСНО.
Скопје/ пред 2 недели
Скопје • пред 2 недели
4,500 МКД
Skopje
премиум
ASUS GeForce 1080Ti 11GB Turbo
пред 1 недела
800 €
ASUS GeForce 1080Ti 11GB Turbo
Се продава ASUS GeForce 1080Ti 11GB Turbo. Картицата е користена во домашни услови за гејминг и видео едитинг. Редовно чистена и променeта термална паста Arctic MX3. Контакт преку Viber
Скопје/ пред 1 недела
Скопје • пред 1 недела
800 €
Petar Petkovski
Acer Aspire E 15 Start
пред 2 недели
8,500 МКД
Acer Aspire E 15 Start
Во одлична состојба, многу малце користен. Specs: Intel® Celeron® Processor N2840 Intel® HD Graphics 2GB DDR3 Memory 500 GB HDD
Скопје/ пред 2 недели
Скопје • пред 2 недели
8,500 МКД
Dragan Trajkovski
Audio-Technica ATH-M50X
пред 1 недела
9,000 МКД
Audio-Technica ATH-M50X
Аudio-Technica ATH-M50X Professional Studio Monitor Headphones Број 1 професионални студиски слушалки во свет. Се продаваат со фул пакување како на сликата.
Скопје/ пред 1 недела
Скопје • пред 1 недела
9,000 МКД
Dragan Trajkovski
Bluetooth Speaker RD-PBS01
пред 1 недела
1,950 МКД
Bluetooth Speaker RD-PBS01
Nov 2x5W Domet10m http://elektrojeni.bg/tonkolonka-bluetooth-raider-rd-pbs01
Скопје/ пред 1 недела
Скопје • пред 1 недела
1,950 МКД
Ilija
Држач за лаптоп/таблет.
пред 2 недели
1,000 МКД
Држач за лаптоп/таблет.
Во одлична состојба, купено од US, одличен квалитет. Без јавување, контакт по email, порака, sms, viber, whatsapp.
Скопје/ пред 2 недели
Скопје • пред 2 недели
1,000 МКД
Dragan Trajkovski
премиум
Gaming Laptop ASUS ROG GU502GW-AH76 Zephyrus M
пред 2 недели
65,000 МКД
Gaming Laptop ASUS ROG GU502GW-AH76 Zephyrus M
Во одлична состојба. Specs: CPU: 2.6GHz Intel Core i7-10750H Graphics: Nvidia GeForce GTX 2070 Max Q RAM: 16GB DDR4 (3,200MHz) Screen: 15.6-inch Full HD (1,920 x 1,080) IPS, 240Hz. Storage: 1TB SSD (PCIe) Без јавување, контакт по email, порака, sms, viber, whatsapp.
Скопје/ пред 2 недели
Скопје • пред 2 недели
65,000 МКД
Dragan Trajkovski
Мини компјутер Raspberry Pi 2 - CanaKit
пред 2 недели
1,500 МКД
Мини компјутер Raspberry Pi 2 - CanaKit
Во одлича состојба како ново, фул пакување. Без јавување, контакт по email, порака, sms, viber, whatsapp.
Скопје/ пред 2 недели
Скопје • пред 2 недели
1,500 МКД
Dragan Trajkovski
Комплет десктоп компјутер
пред 20 часа
7,000 МКД
Комплет десктоп компјутер
32 bit DESKTOP KOMPJUTER vo TOP sostojba Procesor Intel celeron 2,2 GHz RAM 2 GB 32 BIT OS WINDOWS 7/10 HDD 2X80GB MAXTOR I WD DVD/RW PIONEER SD/RW SONY LAN IBM 50 MB/S PLOCA SOLTEC SL 865 CHIPSE NAPOJUVANJE 300W
Скопје/ пред 20 часа
Скопје • пред 20 часа
7,000 МКД
Ilija
Mi Electric Scooter Essential
пред 6 дена
18,900 МКД
Mi Electric Scooter Essential
Се продава ел. тротинет, нов во кутија, неотворен, со гаранција, Mi Electric Scooter Essential
Скопје/ пред 6 дена
Скопје • пред 6 дена
18,900 МКД
Toni
Google Pixel Buds 2
пред 2 недели
180 €
Google Pixel Buds 2
Нарачани од US (не се продаваат во регионот), користени неколку недели со фул пакување и неупотребени ear tips во 3 различни големини. Практично како нови. Работат на сите мобилни уреди или лаптопи. Вграден Google Assistant на самите слушалки. Без јавување, контакт по email, порака, sms, viber, whatsapp.
Скопје/ пред 2 недели
Скопје • пред 2 недели
180 €
Dragan Trajkovski
Kingston ValueRAM 8GB 2133MHz DDR4
пред 6 дена
1,500 МКД
Kingston ValueRAM 8GB 2133MHz DDR4
Користен 2 год во одлична состојба Kingston ValueRAM 8GB 2133MHz DDR4 Non-ECC CL15 DIMM 1Rx8 Desktop Memory (KVR21N15S8/8)
Скопје/ пред 6 дена
Скопје • пред 6 дена
1,500 МКД
Ana
Лаптоп еMachines E625
пред 5 дена
7,500 МКД
Лаптоп еMachines E625
Koristen celosno idpraven Acer eMachines E625-5712, AMD Athlon, 1.6 GHz, 39.6 cm (15.6"), 1366 x 768 pixels, 3 GB, 250 GB
Скопје/ пред 5 дена
Скопје • пред 5 дена
7,500 МКД
Ilija